Instruktor

Nazywam się Aga Drążkiewicz. Jestem instruktorem Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem. Uzyskałam uprawnienia Aloha International na Hawajach w 2008 r. i od tego czasu regularnie prowadzę warsztaty i szkolenia. Od lat zajmuję się psychosomatyką i terapią ciała pracując indywidualnie i prowadząc grupy.

Jestem absolwentką socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam zawodową szkołę coachingu (SPC, 320 godz.), szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (SFA Center Poland, 80 godz.), szkolenia z nowych ustawień systemowych (ponad 300 godz.), Workstudy Program w Center of Holistic Body Work Kientalerhof i wiele innych. Uczyłam się w Polsce, w Szwajcarii, w Niemczech i na Hawajach. Spędziłam półtora miesiąca w ajurwedyjskiej klinice w Kerali w Indiach.

Poznałam wiele metod, technik i systemów pracy w obszarze ciała, myśli i emocji, wielu nauczycieli i wiele szkół. Uczyłam się od hawajskich instruktorów: Susan Pa’iniu Floyd, Loea Franka Kawaikapuokalani, kumu Raylene Kawaiaea, Hope Keawe, Lanakili Joshui Mangauil, Serge’a Kahili Kinga.

Prowadzę szkołę Lomi. Uczę na poziomach podstawowym (wg programu Aloha International) i zaawansowanych (programy autorskie).
Prowadzę również warsztaty rozwijające świadomość i odczuwanie własnego ciała. Uczę tego, czym ciało jest i co daje świadomy kontakt z nim.

FB: http://www.facebook.com/search/top/?q=body%20healing