Rekomendacje

Warsztaty u Agi polecam każdemu, nie tylko tym, którzy chcą pracować z ciałem. To niezwykłe spotkania. Aga ma wyjątkową umiejętność tworzenia przestrzeni bezpieczeństwa, zaufania i szacunku, w której uczy budowania więzi ze swoim ciałem, zrozumienia i miłości do ciała jako cudownej istoty, w której mieszkamy. Jest to nauka, która zmienia życie. Przekłada się na kontakt ze sobą, bycie z ludźmi, relacje, postrzeganie świata. Dlatego te warsztaty polecam każdemu. Wszyscy mamy ciało, a Aga uczy jak w cudowny sposób z niego korzystać.

Ania R.

 

Kurs to nieodpowiednie określenie. Nauka Lomi u Agi to podróż. Podróż poprzez ciało i serce. Emocje, blokady i uwolnienia, trudności i lekkości 🙂  To piękna droga pogłębiania wrażliwości wobec całej istoty drugiego człowieka. Oraz nauka słuchania naszego serca.To bardzo transformujące doświadczenie.
Kończąc kurs podstawowy i zaawansowany czuję się bardzo dobrze przygotowana do praktyki Lomi Lomi Nui. Choć z wykształcenia jestem malarką, teraz maluję (masuję) innych wykorzystując dłonie i przedramiona 🙂 I przede wszystkim serce <3 

Aneta

 

Rozpoczęcie szkolenia u Agnieszki była jedną z najlepszych decyzji w moim dorosłym życiu. Poza uczeniem się wnikliwych technik samego masażu, czas kursów był dla mnie odkrywaniem swojej cielesności, historii ciała, granic, emocji, uczenia się kontaktu. Doświadczaniem dotyku i obecności, jako transformujących jakości. Wiele się o sobie dowiedziałam i myślę że po raz pierwszy tak naprawdę skontaktowałam się z tym co słychać w moim ciele. Był to dla mnie czas „dojrzewania” 🙂 I był to zaszczyt robić to pod czujnym, wrażliwym i troskliwym okiem Agnieszki. Dziękuję!

Basia, spokojnydotyk.pl

 

Z całego serca polecam szkolenia i prowadzenie Agi <3 Dla mnie jest to doświadczenie głębokiej transformacji na poziomie komórkowym, zapoczątkowanej przez dotyk, którego nie da się opisać słowami, i który pracuje w Tobie dalej i zmienia to, co potrzebuje uzdrowienia. Szkolenia u Agi to bardzo kameralna atmosfera, która sprzyja otwieraniu się na to, co w nas najwrażliwsze. Agnieszka prowadzi grupę z ogromnym wyczuciem, delikatnością i mocą swojej intuicji. Jest to również okazja do poznania wspaniałych ludzi, szukających w podobnym kierunku co Ty. Szkolenie jest intensywne i umożliwia dużą dawkę poczucia na sobie i pomnożenia się z innymi tym, co praktykujesz.

Katarzyna

 

Agnieszka zarówno gdy uczy, jak i masuje, budzi odwagę żeby wzrastać i być wolnym. Przeobrażają się perspektywy. Jej obecność, szacunek i uważność otwierają ciało, które rozluźnia się w zaufaniu i nabiera siły do leczenia. Fizyczna telepatia. Imponuje jej koncentracja, profesjonalizm, intuicja. Aga z tą samą precyzją przekazuje również wiedzę – jej szkolenia są nasycone, dokładne i skuteczne, a lekkość w przyswajaniu wiedzy jest wynikiem ogromnego poczucia bezpieczeństwa i troskliwości, również wobec siebie samego. Aga zna światy ciała. Uczy, jak się po nich poruszać i jak je kochać. To daje ogromną siłę- być dla siebie wsparciem. Tego się uczę od lomi, a Agnieszka jest wspaniałym przewodnikiem.

Emilia

 

Tak głęboki masaż, jakiego uczy i jaki wykonuje Agnieszka to rodzaj wspólnej przestrzeni, w którą wchodzą razem masujący i osoba masowana. W tej przestrzeni mogą zadziać się różne rzeczy. Może to być przyjemność, jaką otrzymuje masowane ciało, może to być ulga dla napięć, jakie w nim nosimy, może to być uwalnianie zapisanych w nim emocji, a przez to początek procesu przemiany psychicznej; może być także niema rozmowa dwóch podświadomości, która zmienia życie.
To, co się dzieje na stole u Agi, niezależnie od tego, czy na masażu w jej wykonaniu czy na szkoleniu przez nią prowadzonym dla mnie jest zawsze bardzo głębokim, duchowym przeżyciem, które pracuje we mnie jeszcze długo po tym doświadczeniu. I dlatego wymyka się wszelkim werbalnym opisom.
Agnieszka ma w sobie jakości, które wprowadzają atmosferę bezpieczeństwa i otwartości. Dba o najmniejsze szczegóły i detale, zarówno w trakcie masażu, jak i szkolenia. Niesamowite jest to, że potrafi zadbać o potrzeby każdej osoby, nawet jeśli czasem bywają one ze sobą sprzeczne. Każdy czuje się zauważony, akceptowany i doceniony. Proponowane na szkoleniu zadania, ćwiczenia i praktyki pozwalają w pełni zanurzyć się w istotę tego czym jest LOMI LOMI NUI, a jednocześnie dają narzędzia do pracy z sobą i z innymi. Aga jest świetną, ciepłą ale i konkretną nauczycielką. W kontakcie z nią ja i moje ciało zawsze były głęboko uszanowane, bez naruszania świętości granic. A to pozwalało nurkować tak głęboko w siebie, jak tylko byłam gotowa. I osobiście dla mnie to jest istota tej pracy. Dziękuję Aga, że byłaś częścią mojego doświadczenia i tak pięknie mi w nim towarzyszyłaś. Polecam Cię wszystkim, którzy chcą doświadczyć lub nauczyć się LOMI LOMI NUI.

Magdalena

 

Proces uczenia się i przechodzenia przez warsztat Lomi ma tyle poziomów i tyle się dzieje że trudno to wszystko opisać.
Czym jest dla mnie masaż Lomi  Lomi? Pierwsze co przychodzi po pierwszym zjeździe warsztatu u Agi Drążkiewicz to to, że Lomi jest dotykiem, miłością do siebie, do swojego ciała. Agnieszka powoli, jak przed wyprawą w Himalaje wprowadza nas w arkana sztuki Lomi Lomi, odkrywa przed nami prawdę dla mnie objawioną, nie zaczynamy od technik, od nowych rzeczy, nawet od opowieści czym jest Lomi Lomi, ale od siebie. Leżymy, oddychamy, czujemy swoje ciało, które od tylu lat wiernie jest z nami, leżymy cichutko, żeby usłyszeć jego potrzeby i pragnienia, zaczynamy przygodę z Lomi od zaopiekowania się sobą, niczym koty przeciągamy się  i rozluźniamy nasze mięśnie, tkanki, ścięgna. Tak to nasze ukochane ciało, które cieszy się, że ktoś go w końcu słucha, więc ostrożnie nieśmiało puszczają zadawnione napięcia, rany, wielkie emocje skryte w ciele niczym drogocenne skarby w matce ziemi. Uspokaja się głowa i dopiero w takim stanie wchodzimy w świat hawajskiej filozofii życia i masażu. W pierwszej części kursu Lomi u Agnieszki dowiedziałam się, że jestem w upragnionej ciąży, moje ciało rozpoczęło podróż we dwoje, z rosnącym we mnie maleńkim życiem, drogę pełną metamorfoz. Właśnie to doświadczenie pełniej pomogło mi zrozumieć, co Agnieszka mówiła nam od początku, żeby słuchać ciała i że ono „wie” i nas poprowadzi. Bardziej niż kiedykolwiek po latach eksploatacji ciała i głuchej ciszy między nami, otwarłam się dzięki warsztatowi i ciąży na to nowe doznanie. Ta piękna podróż dzieje się przez doświadczanie, przez kontakt i ćwiczenia, tak jak w życiu trzeba kochać i być kochanym, by przeżyć pełnię tak i tutaj uczyć się u Agnieszki to masować i być masowanym, dawać miłość każdej komórce naszego ciała i uczyć się ją przyjmować i to chyba najcenniejsze. A wszystko w atmosferze podniosłej, bezpiecznej, pełnej szacunku, gdzie dzielimy się na sobą i tym co ze sobą przynosimy. Czasem coś notujemy na kartce papieru, ale najważniejsze zapisuje się w ciele, w ruchach dłoni, w nas. Agnieszka pokazuje nam jak nasze ciało jest mądre i uczy się w swoim tempie. Sercem masażu jest intencja, to ją zapisujemy i ona w nas pracuje przez cały warsztat, ale też długo po nim. Dla mnie warsztat to przede wszystkim zmiana, to wejście na ścieżkę Lomi. Dostałam drogowskazy i kierunek gdzie iść, jakiej jakości szukać. Poza tym ogromna ilość godzin ćwiczeń w masowaniu i doświadczania masażu na sobie, to nieoceniona praca, która przede wszystkim dzieje się w ciele niejako poza mną, a to tylko mała część, bo jeszcze więcej dzieje się w sferze emocji i osobistych doświadczeń.           

Agnieszka D.

 

Polecam z całego serca !!! Warsztaty cudowne (wręcz terapeutyczne). Zarówno dla osób które chcą pracować tą metodą ,ale też dla tych którzy są zainteresowani tylko własnym rozwojem. Ogromne zaangażowanie AGI, życzliwość i prawdziwa chęć przekazania własnej wiedzy, wyróżnia te warsztaty spośród innych.

Beata

 

Polecam fantastyczne przeżycie nawet jeśli ktoś nie chce pracować z Lomi Lomi Nui zawodowo to warto pójść dla samego siebie.
ALOHA

Kornelia

 

Moja przygoda z masażem tak na prawdę zaczęła się od Agi. Ktoś kiedyś polecił mi ja jako osobę, która „pomaga rozprostować zwinięte skrzydła”. I to jest prawda. Aga łączy wiele technik, a przede wszystkim ma głęboką intuicje, dzięki której dociera tam gdzie inni nie maja szans. 
Po kilku latach chodzenia do niej na masaż zdecydowałam się na kurs masażu Lomi Lomi. Potem kolejny. I kolejny. Tak dzięki Adze rozpoczęła się koja przygoda z masażem. Aga jest wyjątkowa nauczycielką.  Przekazuje w idealnej proporcji wiedzę teoretyczna i praktykę. Na jej kursach jest magicznie. Dba o dobra atmosferę. O sacrum. I profanum. Wszystko co robimy ma sens. I wyższa wartość. Myślimy o intencji. Dbamy o detale. To wszystko sprawia, że chce die wracać do Agi. I po dotyk. I po wiedzę. Polecam z całego serca.
Maria

Aga potrafi zaopiekować się Tobą i Twoim ciałem z troską, zrozumieniem i szacunkiem.Ta rozmowa i dogadywanie się z ciałem są niesamowite. Wie jak przemówić do niego, znaleźć niekoniecznie fizyczny powód problemu i uczynić je otwartym na pomoc. Szczerze polecam! 

Monika W.

 

Niesamowita wiedza na temat ciała i umysłu poparta wieloletnim doświadczeniem, bardzo wnikliwe spojrzenie, które pozwala na znalezienie rozwiązania konfliktów zarówno w ciele jak i wokół.

Aga W.

 

Wspaniała pod każdym względem terapeutka i nauczycielka pracy z ciałem.

Ania

 

Sama wykonuję masaż Lomi Lomi i często byłam obdarowywana tym masażem, ale odczuć z sesji u Agnieszki nie da się porównać z niczym. Cudowne rozluźnienie ciała, oczyszczenie umysłu, ciepło, radość, relaks, uniesienie. Ten masaż to jednocześnie terapia ,medytacja i niesamowita przyjemność. Polecam bardzo!

Zofia

 

Uśmiechniesz się, zapłaczesz, uruchomisz w sobie Anioła i Demona, zjesz niebanalny humus. Po prostu napiszesz o sobie książkę. I będziesz ją czytać bez końca, bez końca, bez końca…
Agnieszka napisze wstęp. Swoją mądrością, miłością do ludzi, wiedzą i dotykiem.

Kasia, Mała Mi