Warsztaty

Ciało to prawdziwy fenomen. Jest niezwykłe, fascynujące i piękne.

Mieszkamy w ciele. To nasza najbardziej namacalna rzeczywistość.

Wszystko, z czym mamy kontakt w życiu, czego doświadczamy możliwe jest dzięki temu, że ono jest. Mamy się dobrze tak długo, jak długo nasze ciała mają się dobrze. Równocześnie to one pierwsze wiedzą, jeśli coś jest nie tak.

Nasze ciała – wbrew pozorom – działają według pewnej logiki, mają swoje priorytety, wewnętrzne sposoby funkcjonowania i komunikacji, mają też swoje unikalne umiejętności, uwarunkowania i wrażliwość.

Ciała są mocne i wytrzymałe, jednocześnie niezwykle sensytywne i bardzo delikatne. Co więcej, ciała zmieniają się przez całe nasze życie, mają różne momenty i różne potrzeby.

Nasze ciało to najbliższa istotą jaką mamy i jedna na całe życie.

Dlatego tak ważne jest, żeby je rozumieć, dbać o nie, żeby miało się jak najlepiej.

Ciało ma również niewiarygodny potencjał – jego możliwości i umiejętności są zadziwiające. Ma ono dostęp do tych obszarów i zasobów, do których nie sięga świadomość.

Im bardziej poznajemy swoje ciało, tym bardziej rośnie nasza świadomość, a co za tym idzie zrozumienie, poczucie mocy i niezależności, możliwość decydowania i bycia w pełni tym, kim naprawdę jesteśmy.

„Body Healing Art” to cykl warsztatów budujących i rozwijających świadomość ciała

w różnych aspektach i sytuacjach, dających umiejętności optymalnego reagowania na informacje napływające z ciała, uczących skutecznych, prostych i praktycznych sposobów uwalniania napięć, bezpiecznego wchodzenia w relacje, przywracania przepływu energii, tworzenia nawyków, które wspierają ciało i całą jego energetykę.

Zajęcia mają charakter praktyczny, budujemy wiedzę i zrozumienie poprzez doświadczanie.

Pracujemy w małej grupie od kilku do maksymalnie kilkunastu osób.